Szerző Téma: Nemzeti Adó -és Vámhivatal Frakció Pályázat Loth Jack  (Megtekintve 152 alkalommal)

Loth Jack

• Vendég
Nemzeti Adó -és Vámhivatal Frakció Pályázat Loth Jack
« Dátum: 2018. szeptember 30. - 21:40:28 »
Nemzeti Adó- és Vámhivatal

- OOC Magamról / Aktivitásom
- Dobos Ervin Attila vagyok 14 éves.Szeretem a kézilabdát és a focit,mindig a kézilabdába jobb szélső pozíción játszok,fociba pedig hátvéd/közép pályás.Szeretek rollerezni is.Sokat szogtam számítógépezni.2,5 év rp tapasztalattal rendelkezek.Jártam már rendvédelembe más szervereken.Lajosmizsére járok iskolába,és Táborfalván lakok,Pest megyében.8. osztályos vagyok,ami azt jelenti ,hogy továbbtanulás elött állok,és rengeteg a tanúlnivalóm.De az aktivitásom is attól függ,hogy menyi a tanúlnivalóm de törekszem arra,hogy nagy legyen az aktivitásom,kb. olyan napi 3-4 órát vagyok gép elött hétköznap,hétvégente pedig egész nap elérhető vagyok,de a frakcióra tudok figyelni mert amikor aktív vagyok a gép elött azt a frakcióra fogom szánni és törekszek minél több aktivitást beletenni a frakcióba de ezzel nem lessz probléma.Ha esetleg a frakcióval lenne probléma vagy a vezetésével esetlegesen taggal akkor pk-t is nézem és elérhető vagyok facebookon is.Átlagosan egy 3-mas tanuló vagyok.Barátságos vagyok,és szeretek új dolgokat megismerni.Viszont nem vagyok haragtartó,viszont tiszteletbe tartok mindenkit,és ezt nem azért írom mert egoista szeretnék lenni csak ezek a jellemzőim.Nemszeretek igazából összintén megmondva tanúlni se.Igen sokan aszt mondják ,hogy egy kocka vagyok de ez tény és való igaz,és én elfogadom így magam aki vagyok,akinek meg nem "tetszek" annak nem kötelező kapcsolatot tartania velem.Röviden enyit szerettem volna magamról,köszönöm,hogy végigolvastad.

- Terveim a Frakcióval
- Elsősorban az,hogy a lehető legjobb frakciót hozzam össze,és kialakítsak
 egy jó kis RP-s közöséget,akkikkel napi aktivitással tudunk duty-zni és ezzel is segíteni a város rendjét.
 Minél több RP-t és duty perceket összehozni a frakciónak.Jó élményeket szerezni.

- Tagfelvétel Folyamata
- Elsősorban egy lapot kell ki töltened a minta alapján fórum topicknál.
- Ha elfogadásra kerül a jelentkezési lapod, akkor egy megadott időpontban TeamSpeak meghallgatás következik!

- Rádió Fóniák
- 10-4 Vettem
- 10-7 Szolgálaton kívűl
- 10-8 Szolgálatba állás
- 10-9 Ismételje meg az üzenetet
- 10-10 Szolgálat leadása
- 10-11 Fogadom a hívást
- 10-12 Látogatók érkeztek
- 10-15 Célszemély előzetes letartóztatásban
- 10-17 Nem elérhető tankolás miatt
- 10-18 Szereltetés miatt nem elérhető
- 10-19 Visszatérés a bázisra
- 10-20 Jelenlegi pozíció
- 10-22 Hagyják figyelmetlen kívűl az előző üzenetet
- 10-26 Tiszta
- 10-27 Szituáció jelentése
- 10-29 Személy ellenőrzésének kérelme
- 10-29F Körözött személy
- 10-29V Körözött gépjármű
- 10-34 Erősítés az irodához
- 10-40 Közúti baleset <--- ÚJ
- 10-43 Orvosra van szükség
- 10-44 Indulok a helyszínre
- 10-45 Ide tartok:
- 10-53 Sebesült személy a földön
- 10-54 Lehetséges halott személy
- 10-56 Öngyilkosság
- 10-57 Eltűnt személy
- 10-76 Úton az erősítésre
- 11-58 Sérült megbízott
- 10-97 Megérkezés a helyszínre
- 10-98 Egység elérhető
- 10-99 Vészhelyzet
- 11-10 Jelentéstkérek

- Kiképzések Folyamata (Full Ic Esemény)

- (Ic Rész)
- 1. Sorakozó az őrsön.
- 2. Jármű felállás./Alagzat felvétel.
- 3. Elindulunk a lőtérre ott mindenkinek megnézzük/fejlesszük a lövését.
- 4. Kimegyünk a reptérre és egy lezárt helyen futunk egy oriási távot,asztán 100db fekvőtámasz,100db felölés,100db törzs emelés,asztán megint futás.Majd asztán mindenki beül a megfelelő kiosztott járműébe és elindulunk egy kijelölt szakaszon ezzel is felmérjük/fejlesszük a vezetési tudását mindenkinek.
- 5. Jármű felállás./Alagzat felvétel.Elindulunk vissza az őrsre.
- 6. Leadjuk a leadandó fegyvereket.
- (OOC Rész/Meeting)
- 1. Megnézzük a dutyban lévő idő töltéseket kinek menyi van,ehez fűzűnk véleményt majd elbíráljuk,hogy rendben van vagy nincs.
- 2. Meghalgatjuk kinek van-e beajánlani való embere.
- (És az aki ezeken mind megfelel az kap rang up-ot,aki nem attól megválunk.)(Meetingen és Ic kiképzésen kötelező a részvétel,ha nem akkor kötelező a ki jelölt fórum topicknál jeleznie a minta alapján,az Inaktivitását.

- Rangok és fizetések
- 1. Kadét
- 2. Őrmester
- 3. TőrzsŐrmester
- 4. Főtörzsőrmester
- 5. Zászlós
- 6. TörzsZászlós
- 7. FőtörzsZászlós
- 8. Hadnagy
- 9. FőHadnagy
- 10. Százados
- 11. AlEzredes
- 12. Ezredes

- Megjegyzés
- Köszönöm szépen,hogy végigolvastátok és remélem ezzel a lappal elnyertem a tetszéseteket,és egy esélyt kapok a frakció vezetésére.

- Loth Jack / Atesz
- 2018.10.03
« Utoljára szerkesztve: 2018. október 02. - 22:08:03 írta Loth Jack / Atesz »

Vadász

• Tulajdonos
  • Újonc
    • Profil megtekintése
BÍRÁLAT
« Válasz #1 Dátum: 2018. október 03. - 17:43:21 »

Kedves Loth Jack! A Frakció Pályázási lapod elolvasása után a 3 tagú vezetőségi gyűlésen egyöntetű döntés született, mely alapján alkalmasnak találtunk a fönt említett frakció elvezetésére. Várunk TeamSpeak meghallgatásra, de vannak kikötéseink. Zárom/helyezem a lezártakhoz.

Unity Gaming Vezetőség
« Utoljára szerkesztve: 2018. október 03. - 18:30:51 írta Vadász »